საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის ესპანური კომპანია СYPE-ის სპეციალისტები მასტერკლასებს გამართავენ
საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტში „ვირტუალური მოდელირებისა და სიმულაციების ლაბორატორია“ გაიხსნა
საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის ბაკალავრებს ორი - ქართული და ფრანგული უნივერსიტეტების დიპლომები გადაეცათ
საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტში სრულიად საქართველოს კათოლიკოს პატრიარქის, ილია II-ის აღსაყდრებიდან 47-ე წლისთავისადმი მიძღვნილი კონფერენცია გაიმართა
საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტში სამუშაო ვიზიტად კარაბუკის სახელმწიფო უნივერსიტეტის დელეგაცია იმყოფება
საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტში ორდღიანი საერთაშორისო კონფერენცია - „თანამედროვე გამოწვევები და მიღწევები ინფორმაციულ და საკომუნიკაციო ტექნოლოგიებში - 2024“ გაიხსნა
საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტში ახალი წიგნის - „Python კომპიუტერული მეცნიერებისა და მონაცემთა მეცნიერებისთვის“ პრეზენტაცია გაიმართა
საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტში სამშენებლო ფაკულტეტის დღე აღინიშნა
საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის დელეგაციამ ეკონომიკის სამეცნიერო კვლევითი ინსტიტუტის 60 წლის იუბილესადმი მიძღვნილ საერთაშორისო კონფერენციაში მიიღო მონაწილეობა
საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტსა და იაპონიის მაღალი ენერგიის ამაჩქარებლის კვლევების ორგანიზაციას შორის ურთიერთგაგების ახალ მემორანდუმს მოეწერა ხელი
საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტში, იტალიური ენის XXIV მსოფლიო კვირეულისადმი მიძღვნილი ღონისძიებების ფარგლებში, საერთაშორისო პროექტის  პრეზენტაცია - „იტალიური ენა და წიგნი - სამყარო აბზაცებს შორის“, გაიმართა
საქართველოს ტექნიკურ უნივერსიტეტში მეშვიდე საერთაშორისო კონფერენცია - „სტუ - ნანო 2024“ გაიხსნა
საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის კანცლერმა სიჩუანის უნივერსიტეტებთან კოლაბორაციის გაღრმავების შესაძლებლობები განიხილა
საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის მომავალმა არქიტექტორებმა „კვადრუმ გლობალ ჯორჯიას“ მიერ გამოცხადებულ კონკურსში გაიმარჯვეს